Garážové stání

Hliníkové garáže, garážová stání

Ochrana automobilu před celoročními vlivy počasí je nedílnou součástí péče o jeho životnost a celkový technický stav. Špičkovým řešením jsou proto jedinečná garážová stání z hliníkových profilů. Přístřešky na auta vynikají svou jednoduchostí a schopností dokonalé ochrany vašeho vozu před povětrnostními podmínkami.

Absolutní novinkou na trhu se stalo systémové hliníkové garážové stání, které lze díky velké kompatibilnosti a bohaté škále rozměrů použít na zastřešení jakéhokoliv auta. Jediné, co je k vybudování garážového stání potřeba, je stěna umožňující ukotvení nosného prvku přístřešku.

Konstrukce garážových stání

Garážová stání pro vás montujeme ze speciálních profilů z trvanlivých hliníkových slitin. Povrch je upravený práškovou vypalovanou barvou KOMAXIT a spojovací materiál je z kvalitního nerezu. Střešní krytina s UV ochranou je vytvořena z komůrkového polykarbonátu o tloušťce 16 mm v čirém, mléčném nebo barevném provedení. Dle vašeho přání můžeme dodat i skleněnou výplň.

Dekory pro garážová stání

Díky bohaté nabídce dekorů můžete přístřešek na auto snadno sladit s barvou domu a přizpůsobit ho tak přesně vašemu vkusu. V ceně jsou započteny dekory s hladkou strukturou profilů a kvalitním nátěrem v barvě sněhová bílá (RAL9016) a antracit (RAL7016), nebo hrubou strukturu profilů v bronzové barvě, antracitu, světlém a tmavém dekoru dřeva. V případě, že vám žádná ze základních barev nebude vyhovovat, máte možnost výběru jakékoliv jiné barvy dle vzorníku RAL nad rámec ceny.

Hlavní partneři